Nový příspěvek

Nový příspěvek

Dokončovanie rozpracovaných!
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4408"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
toto bolo úžasné, som zvedavá na pokračovanie. prekvapilo ma, že Severus nereagoval na Harryho hnevom, takže predtým asi medzi nimi vládol aj iný ako nepriateľský vzťah, tak som zvedavá, či nám dáš nahliadnuť aj do minulosti :) a takmer si ma dostala, keď sa Sev stretol s Dracom, už som sa lúčila s predstavou Harryho ako bossa, ale napokon si nesklamalasmiley
Sue - ty si to nečítala na Slimčinej stránke? smiley Toto som len prehodila sem...
Uff, tak teď je to výzva. Kapitola dlouhá (to budou všechny), ale toho děje, čím začít. Nejlepší bude od začátku.

Bradavická ředitelna je patrně zatížena nějakou zvláštní kletbou, a ta teď postihla i Minervu. Nikdy dřív se přece kolegům do soukromí nemontovala, ale od Brumbála se to naučila tak dobře, že žák přemistroval učitele. A jak krásně a elegantně zvládla Severuse, málem ani nevěděl, čí je.

Letovou fázi vynechám, jen mne překvapilo, kde se Neville tak vylepšil v létání. Že by ve skleníku?

A farma samotná - ta série šokujících zjištění. Ještěže se Sevík umí tak ovládat, alespoň to na něm nebylo znát.

Jen ten nápad vybudovat něco takového z ničeho, se skupinou nechtěných a nikam nepatřících a vytvořit fungující farmu a pro lidi domov - excelentní výkon. Na druhé straně i od nich - vyrůstali v přepychu a byli zvyklí na úplně jiný život. Začátky opravdu nemohli mít jednoduché - nikdo z nich, snad jen Greg, který měl už dlouho svůj vlastní svět.

Dojemné bylo, jak vlastně všichni (někteří záměrně a někteří nevědomky) tajili před Severusem identitu "bosse" - zcela jistě to byl v té řadě šoků ten největší, setkání u jezera. Harry to zvládl, řekla bych, o chloupek lépe. Severuse vlastně zachránil Goyle a to, že si vzpomněl, odkud ho zná nebo spíš, že ho vůbec zná.

Krásná kapitola, ale nadupaná informacemi. Už se těším na první rozhovor dávných "přátel" po deseti letech.smiley
Claire1
26.08.2015 15:40:01
Tesska
VAROVANIE: OBSAH STRÁNOK NIE JE PRÍSTUPNÝ OSOBÁM MLADŠÍM AKO 18 ROKOV! VSTUPUJETE SEM NA VLASTNÚ ZODPOVEDNOSŤ! STRÁNKA JE ZAMERANÁ VÝLUČNE NA MUŽSKÝ PAIRING!!!
Táto stránka nevznikla za účelom zisku. Všetky postavy patria J. K. Rowling!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one