Nový příspěvek

Nový příspěvek

Dokončovanie rozpracovaných!
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7763"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Ten konec mě rozesmál.smiley
Milujem Tesstralkusmileysmileysmiley

Ďakujem za venovanie aj za tento pár mojich snov :)

Bolo to krásne a milé a bláznivé :D Úplne vidím ako Severus vypliešťa oči keď otvoril skriňu :D A keď uvidí ružové spodky :DDD dúfam, že to Regulus prežije. Chcem to vidieť ako si ich vyskúša. Idem slintať ďalej a ĎAKUJEM smiley
ZJTrane
Tessinko, děkuji, děkuji a ještě jednou děkuji za krásný dáreček. Takový malinko opožděně prvomájový (a nemám na mysli oslavy Svátku práce prací, myšlenky míří spíš k té rozkvetlé dřevině..no tak, klid!)

Opět mi to nedá, nezeptat se... Co ti Severus provedl, potažmo Regulovi, že si vykoledoval takovou potupu... růžová!!! no eklhaft (nejsi náhodou němčinář? Kromě mnoha dalších svých talentů? Pokud ne, volně přeloženo absolutně nechutné!!!) Temně modrá a mechová zelená, no dobře, to by mohl být Mistr hamy-ňamy, i když by to byl nezvyk... ale tohle!!! Dobře mi tak, nemám mít tak živou obrazotvornost. Tohle ze sítnice nedostanu ani bruskou a hodně dlouho...smiley
Claire1
Chápu, že černá je už okoukaná, ale...smiley Regulus je jednoznačně cvok.smiley
Zničíš mě, nadobro, no vážně. Ale asi bych si ho raději představila v té temně zelené... Ale růžová, och, to tedy neeee:-) O víkendu se jdu znovu vrhnout na BPMB, těším se! Děkuji za ó tak krásnou povídku!
http://patolozka.cz
fin - mne príde Sev v ružovom strašne sexi smiley
růžová??? smiley chudáček severus! smiley smiley
11.01.2019 18:00:45
Tesska
VAROVANIE: OBSAH STRÁNOK NIE JE PRÍSTUPNÝ OSOBÁM MLADŠÍM AKO 18 ROKOV! VSTUPUJETE SEM NA VLASTNÚ ZODPOVEDNOSŤ! STRÁNKA JE ZAMERANÁ VÝLUČNE NA MUŽSKÝ PAIRING!!!
Táto stránka nevznikla za účelom zisku. Všetky postavy patria J. K. Rowling!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one