Nový příspěvek

Nový příspěvek

Dokončovanie rozpracovaných!

Magické a mystické - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8252"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
:DDD to je skvelé. Sirius nemôže dospieť :D to by už asi nebol on. Páči sa mi ako mu to Harry natrel :) Veľmi dobrá jednodielka. Ďakujem.
ZJTrane
Chudák Sirius,tolik toho musí zpracovat smiley.Díky,bavila sem se smiley
Když jsem viděla v úvpdu HP/SB, nejdřív jsem ani nechtěla číst.. Pro mne je Harry bisexuální ve smyslu na Severuse a Draca :D Všechno ostatní je v mých očích téměř nevěra :) A vida - jsem ráda, že jsem se začetla :) Rozkošná jednorázovka, díky moc :)
Ha ha ha! „Silnejšie, než moja potreba vziať okamžite roha?“ smiley Celé to bylo skvělé, ale touhle větou jsi mě totálně odbourala! smileysmileysmiley Báječné, opravdu! Takových můžeš klidně napsat víc, úžasně jsem se pobavila. smileysmiley
http://ss-slash.wgz.cz/
Sirius nám zcepeněl... Móóóc pěkný.smiley Doufám, že se do svatby probere.smiley
Tak to byla opravdu perla, díky moc. Ani tu čokoládu jsem k tomu nepotřebovala.

To má Sirius z toho, že se neustále montuje Harrymu do života, jako kdyby byl tříleté děcko. Nádherně s ním Harry vydrbal (že by mu tu závěrečnou řeč připravil Mistr?).

Ohľadom poslední otázky je odpověď nabíledni - Mrlinžel, nikdy.!smiley
Claire1
Oj, tak jo, chtěla jsem Severuse a mám ho, ovšem jen tak trochu víc zprostředkovaně přes Siriuse, než bych chtěla:-) Ovšem, myslím, že tohle by pro kmotra mohl být opravdu prvotřídní šok, jen co je pravda:-) Díky za poučnou povídku - magické a mystické spolu s čokoládou:-)
http://patolozka.cz
26.06.2012 22:02:13
Tesska
VAROVANIE: OBSAH STRÁNOK NIE JE PRÍSTUPNÝ OSOBÁM MLADŠÍM AKO 18 ROKOV! VSTUPUJETE SEM NA VLASTNÚ ZODPOVEDNOSŤ! STRÁNKA JE ZAMERANÁ VÝLUČNE NA MUŽSKÝ PAIRING!!!
Táto stránka nevznikla za účelom zisku. Všetky postavy patria J. K. Rowling!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one