Nový příspěvek

Nový příspěvek

Dokončovanie rozpracovaných!

Môj, môj, môj - DM/CHW - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3428"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Tak teď jsem malinko na vážkách - pochopila jsem správně, že to byla svatba Harryho a Severuse, ale Draco tam celou dobu mluví o Charliem?

Och, ano a máme tu modré oči a slunce:-) Moc krásné!
http://patolozka.cz
Něžné, jemné a plaché... Dráček se zbavil svých starých předsudků a nechává se zkrotit =) Nebo si ochočuje krotitele? Krásný příběh =)
náááádhera páááni nemám slov smileysmileysmileysmileysmiley
http://sanasami.wgz.cz____Lumos Maxima
Tak nežné a krásne ako má láska k Dracovi byť. Napísala si to nádherne Tesska. A to môj, môj, môj... ma úplne uvarilo na mäkkosmiley úžasný slnečný príbeh.
ZJTrane
Charlie, jako krotitel draků, k Dracovi úžasně pasuje. Nesnáším Drarry, ale tenhle pár se mi líbí. Díky za tuto pěknou drobnůstku. Svatba Harryho a Severuse byla už jen vítaný bonus. smiley
Mája
Nídherné, dokonalé nemám slov. Moc se mi to líbilo, na začáku to bylo smutné, ale ten konec věřila bys, že mi utekla slzička, dnes mám nějakou přecitlivělou náladu, ale tohle bylo krásné a jemné, něžné, plné smutku, ale i naděje na lepší zítřky.
Paty - aby nedošlo k mýlke, takže Draco mal čosi s Harry, ale potom sa vyspal s Charliem a už to s ním išlo... smiley
Poněkud méně obvyklý, a asi i pravděpodobný, pár dostal v této povídce příležitost doufat ve šťastnou budoucnost - a byla jim nabídnuta s grácií a noblesou. Moc pěkné počteníčko, děkuji za něj a vlastně i za celou dnešní mimořádnou extra štědrou nadílku.

Jen si tak maně zauvažuji nahlas, zda využití/zneužití té příležitosti budeš pokládat za drzost nebo nenažranost...napadl mne takový hodně neobvyklý pár...vizuálně i charaktery jako den a noc... srtačil by svit měsíce na to, aby se dokázali "setkat" prozatimní ministr kouzel Kingsley Pastorek a nejledovější osobnost britského kouzelnického světa Lucius Malfoy?smileysmiley
Claire1
Tenhle pár mám moc ráda.smiley Vlastně kvůli povídce Kámen manželství, kde jsem na ně narazila poprvé a úplně mě dostali. Bylo to krásné.smiley
Nade, dycinky Nade - jutaki.blogspot.cz
14.11.2012 22:13:34
Tesska
VAROVANIE: OBSAH STRÁNOK NIE JE PRÍSTUPNÝ OSOBÁM MLADŠÍM AKO 18 ROKOV! VSTUPUJETE SEM NA VLASTNÚ ZODPOVEDNOSŤ! STRÁNKA JE ZAMERANÁ VÝLUČNE NA MUŽSKÝ PAIRING!!!
Táto stránka nevznikla za účelom zisku. Všetky postavy patria J. K. Rowling!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one