Nový příspěvek

Nový příspěvek

Dokončovanie rozpracovaných!

Láska v náznakoch - 3. časť - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9446"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
evica - ono to má ešte poslednú kapitolu a tá bola pridaná 4.2. smiley
Bude jeste pokracovani? Kdyz jsem cetla prvni a druhou cast, kde popisujes Alana, rikala jsem si, ze je to urcite Severus v prestrojeni(: dal si mnoholicny lektvar, protoze se bal, ze jeho by Harry odmitl..
to už je opravdu poslední část? klidně bych snesla i další podobně laděné kousky smileysmiley bylo to super smiley
Tak to bylo žhavé!smiley

Pádím na další kousek. Díky!smiley
Uff, tak ja ledva dýcham. bolo to skvelé. Viac zo seba nedostanem. Som totiž totálne mimo :)
ZJTrane
Evica, Suellen - no, mnoholičák to rozhodne nebol, dozviete sa, žiaden strach smiley
Merline, jsem dneska po ránu nějaká retardovaná - snad by Harry poznal jisté intimní partie, kdyby už s nimi měl nějaké ty osobní zkušenosti, takže veškeré úvahy o Alanovi budou nejspíš blbost - ledaže by mnoholičňák dokázal měnit i toto (včetně používaných technik), zatím se této problematice žádný autor nevěnoval. Ale napnutá a zvědavá na pokráčko zůstávámsmiley.
Claire1
Dobře, dobře, Popelka se nekoná, ale i tak pěkné - žhavé, nicméně na tebe mi to přijde mírně "umírněné". Stále bereš ohled na ležící pacienty?smiley

A taky jsi to mazaně "usekla", aby bylo o čem uvažovat.smiley A vůbec, komentující Evica mi zlehka nasadila brouka do hlavy s tím Alanem (dá se vůbec u kouzelníků úspěšně "nahrát" srdcová porážka - to je po našem infart? - s následnou smrtí a pak "zázračně" oživnout jako někdo jiný?

Doufám, že vysvětlující pokráčko ještě bude, jsem napnutá jak kšandy smiley.
Claire1
Bude jeste pokracovani? Kdyz jsem cetla prvni a druhou cast, kde popisujes Alana, rikala jsem si, ze je to urcite Severus v prestrojeni(: dal si mnoholicny lektvar, protoze se bal, ze jeho by Harry odmitl..
Absolútne nemáš za čo smiley Pokračujeme zajtra smiley
smiley Ty jsi tedy Severusovi přála! Nebo Harrymu? smiley No, asi oběma. smiley Šli na to pěkně zhurta, ale krásně si to užili a opravdu jsi mi velice zpříjemnila večerní lenošení na nemocničním lůžku. Děkuji! smiley
http://ss-slash.wgz.cz/
07.02.2012 11:23:44
Tesska
VAROVANIE: OBSAH STRÁNOK NIE JE PRÍSTUPNÝ OSOBÁM MLADŠÍM AKO 18 ROKOV! VSTUPUJETE SEM NA VLASTNÚ ZODPOVEDNOSŤ! STRÁNKA JE ZAMERANÁ VÝLUČNE NA MUŽSKÝ PAIRING!!!
Táto stránka nevznikla za účelom zisku. Všetky postavy patria J. K. Rowling!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one